Červnový turnaj – poslední před dovolenou – přinesl několik velikých překvapení.
Tím prvním bylo, že rozkopali Ostravu-Zábřeh. Domácí to věděli a byli na místě včas. Dojíždějící to zjistili až u značky zákazu vjezdu na zažité trase. Ještě že jsou navigace, ale i tak jsme začali hrát trochu později než bylo v plánu.
Přišlo nás překvapivě málo. Asi jsou turnaje náročné a plné nasazení a stoprocentní docházku zvládnou jen výjimeční a silní jedinci. Takže můžeme říct, že šlo o nejsilněji obsazený zápas s velmi vyrovnanými výkony.
Na červen bylo velmi horko. Překvapilo nás letos jaro, které se ani neráčilo dostavit a vlastně po zimě hned přišlo léto. Teplotně. Oficiálně ještě zrušeno nebylo, nebo si alespoň myslím.
Vyšší teplota se projevila i na výkonech, stoly byly líné, nejezdily a hráči si s tím nedokázali ideálně poradit. Téměř všichni odečítali, jednou z výjimek byl Marek, jemuž ani výsledky pravidelně nad stobodovou hranicí medaili nezajistily. Stejně dopadla i Peggy i další hráči a hráčky na druhém a třetím místě. Nikdo prostě cenný kov nedostal, tak si alespoň nemusíme závidět. Ale David slíbil, že v září nám je přinese a o fotečky nepřijdeme. Tak se šesti úspěšným naskýtá šance si v září odvézt z jednoho turnaje medaile dvě.
Pěkně si všichni o dovolené odpočněte, ať v září ukážeme světu, co v nás je.