Od MČR se toho událo hodně, byl to doslova fičák, tak si to pojďme trošku shrnout 🙂

NÁŠ TIP: Tabulku se všemi aktuálními výsledky si můžete vždy stáhnout zde bez ohledu na to, zda publikujeme k danému turnaji článek či nikoliv. (Trvalý odkaz na výsledky najdete v horním menu).


 

1. OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014

Poprvé se MČR uskutečnilo v Praze. V říjnu nás hostil Pavel Halamka ve svém kulečníkovém klubu – Billiard club Harlequin Praha. Účast byla velice pěkná, celkem 36 hráčů. Už v kvalifikaci prokázali aktuálně výbornou formu 2 favorité – Honza Růžička a Ryszard Sobkow. Oba se také v následných vyřazovacích bojích probojovali do finále, kde ve skvělé a dramatické bitvě udržel nervy na uzdě Honza a získal titul Mistra České Republiky v holandském billiardu pro rok 2014. Gratulujeme!!

Kompletní výsledky jednotlivců i týmů a malou fotogalerii naleznete zde.


 

2. LISTOPADOVÝ TURNAJ – pořadí Chose, Ryszard, Peggy.


 

3. PROSINCOVÝ TURNAJ – ZÁVĚR TOUR DE ŠUPEC

Jak už je v poslední době zvykem, i prosincový turnaj přinesl opět zajímavý souboj o první příčky. Vyhrál Chosé, před Jasiekem a Honzou Z. V celkovém celoročním hodnocení Tour de Šupec obhájil vítězství Deiw. Všem gratulujeme!


 

4. LEDNOVÝ TURNAJ MÁLEM SKONČIL REKORDEM

V lednu vyhrála Peggy, před Pavlem a Jasiekem. Určitě stojí za zmínku, že Peggy chybělo pouze 9 bodů k překonání nejlepšího průměru v historii Parníku. I tento druhý nejlepší výsledek je na začátek roku skvělý a určitě se máme v roce 2015 na co těšit. Držíme palce, aby jí forma vydržela i do květnového Mistrovství světa.


 

POZOR! Upozorňujeme na změnu termínu v únoru, a to na nový termín 10.2.2015!!